O nas

Świat wina to przestrzeń pełna smaków, kolorów i aromatów, przestrzeń tak bogata i różnorodna, że każdy odnajdzie w niej coś dla siebie.

Wino przywołuje wspomnienia, budzi skojarzenia i uwalnia zmysły. Dlatego też wrażenia płynące z jego degustacji są w pełni subiektywne. To właśnie w tej niejednoznaczności, nieuchwytności smaku i wrażeń tkwi jego największa siła.

Wybierając odpowiedni gatunek oraz rocznik należy pamiętać, że wino nie działa w próżni, a jako niezastąpiony element biesiady, musi zostać dopasowane i do okazji, i do biesiadników.
Pragniemy przybliżyć Państwu radość, płynącą z beztroskiego, swobodnego smakowania wina oraz inspirować Państwa do zgłębiania fascynujących tajemnic tego trunku a także do dalszej podróży winnym szlakiem.

Jesteśmy jedynym pełnoprawnym sklepem w Polsce oferującym stare wina z banderolą.

Oferujemy szeroką gamę starych win w znakomitych rocznikach od 1945 do 1999. Przedstawiamy ponad 2000 starannie wyselekcjonowanych gatunków. Wśród nich znajdują się zarówno te z najwyższej półki, cenione przez znawców na całym świecie, jak i wina młodsze, mniej popularne, ale wciąż warte poznania.
W naszym sklepie znajdą Państwo wina na różne okazje. Oferujemy zarówno ekskluzywne wina polecane do celebrowania szczególnych, wyjątkowych wydarzeń, jak i wspaniałe, klasyczne gatunki, przeznaczone do codziennej degustacji.

Dokładamy wszelkich starań, by z naszej oferty skorzystać mogli nie tylko klienci biznesowi, hotele czy restauracje, ale także klienci indywidualni.

Zespół naszego sklepu tworzą prawdziwi eksperci i pasjonaci kultury i sztuki winiarskiej. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową, profesjonalną pomoc w wyborze win. Doradzimy jak dopasować stare wino do konkretnej okazji, preferencji smakowych czy serwowanych dań. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Wierzymy bowiem, że wino jest trunkiem przeznaczonym nie tylko dla znawców, ale dla każdego, kto tylko pragnie otworzyć się na nowe doznania.

Zachęcamy do odkrywania smaków starych win razem z nami!